Дзідзьо відкрив власну піцерію

Не так давно популярний артист Дзідзьо неабияк здивував мережу. Виконавець похизувався, що став власником піцерії. На сторінці в Instagram він опублікував короткий ролик, в якому показав свою піцерію.

За словами зірки, Дзідзьо обожнює готувати смачну їжу. Він давно мріяв годувати своїх фанів чимось апетитним. Не так давно Дзідзьо вирішив відкрити власну піцерію й тішити людей смачною їжею.

В ролику артист самостійно готує піцу. Він закликає усіх купувати смачну піцу саме в нього. Виконавець похизувався, що в його команді лише талановиті та найкращі люди. А ще, за словами Дзідзьо, піца готується лише з найкращого українського борошна й виходить нереально смачною.

Піцерія артиста називається DZIDZIO PIZZA. Меню закладу складається з дев’яти смачних піц. За словами Дзідзьо, кожний українець зобов’язаний скуштувати цей витвір кулінарії.

Шанувальники були приємно здивовані від такої новини. Вони щиро привітали Дзідзьо з відкриттям піцерії й побажали йому лише успіхів й процвітання.

А ще артист повідомив, що замовити піцу можна в 16 містах України. Чоловік впевнений, що кожний, хто скуштує його піцу, буде приємно вражений.

Читайте також: Надя Дорофєєва вразила кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть