Слава Камінська розчулила фанів сімейним фото, на якому позує з дітьми та ексчоловіком

Відома українська співачка Слава Камінська часто публікує фото, на яких зображена з ексчоловіком. Попри розлучення колишнє подружжя перебуває у чудових стосунках. Слава Камінська часто їздить на відпочинок з Едгаром Камінським та проводить з ним час.

На цей раз співачка розчулила мережу сімейним кадром з прогулянки. Не так давно артистка відправилась з колишнім чоловіком та дітьми на прогулянку. Сім’я чудово провела час, зробивши милі кадри. Новим фото Слава Камінська поділилась на сторінці в Instagram.

Артистка позує в обіймах ексчоловіка. Вона зображена на тлі красивого фонтану. Зірка українського шоу-бізнесу постала перед камерою в чорній сукні та стильному пальті з принтом. Свій образ Слава Камінська доповнила окулярами й красивими черевиками.

Артистка поклала голову на плече колишнього чоловіка й продемонструвала милу усмішку. Едгар Камінський ніжно обійняв ексдружину та дітей. Донечка Лаура та син Леонардо мило позують біля батьків та усміхаються.

Свою нову світлину Слава Камінська підписала зворушливою фразою. Вона повідомила, що на фото зображені мама, тато й дві мініатюрки.

Кадр співачки відразу прокоментувало багато фоловерів. Вони назвали колишнє подружжя чудовою сім’єю, побажавши їм завжди перебувати в таких чудових стосунках.

Читайте також: Надя Дорофєєва вразила кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть