Анастасія Приходько відверто розповіла про складні стосунки з мамою

Популярна українська виконавиця Анастасія Приходько часто ділиться відвертими подробицями свого життя. Не так давно зірка пригадала, як перебувала у складних стосунках з мамою.

Артистка зізналась, що саме через постійні напружені відносини з рідною людиною захворіла анорексією. Коли Анастасії Приходько було 18 років, в її мами з’явився новий коханий чоловік.

Це неабияк вплинуло на стосунки з мамою. Артистка повідомила, що в той момент відчувала себе нікому непотрібною. Вона перебувала у стані відчаю й не знала, що робити. Саме тоді Анастасія Приходько пішла з дому. Через деякий час артистка дізналась, що в неї перша стадія анорексії.

Однак, подолати хворобу Анастасії Приходько допомогла саме мама. Вона часто спілкувалась з артисткою й готувала їй смачну їжу. Також зірка зізналась, що прийняла допомогу від рідної людини, тому що мріяла відновити з нею стосунки.

Вона повірила мамі й дослухалась до її порад. А ще Анастасія Приходько додала, що подолати анорексію можна й самостійно. Однак, для цього не потрібно слухати інших та не дивитися за несправжніми ідеалами.

Читайте також: Надя Дорофєєва вразила кардинальною зміною іміджу


Не пропустіть