MamaRika розповіла про труднощі в материнстві та повернення на сцену

На початку серпня відома співачка MamaRika вперше стала мамою. Жінка народила коханому сина, якому дали ім’я Давид. Наразі MamaRika перебуває у декретній відпустці. Проте, зовсім скоро вона планує повернутись на сцену. Подробицями жінка поділилась у новому інтерв’ю.

За словами артистки, після народження сина її життя дуже змінилось. MamaRika вперше зіштовхнулась з труднощами в материнстві й водночас відчувала неймовірне щастя.

Однак, попри труднощі жінка не планує довго засиджуватись у декретній відпустці. MamaRika хоче якнайшвидше повернутись на сцену.

Також артистка зізналась, що вирішила поки що не показувати обличчя свого первістка. Разом з чоловіком вона насолоджується найкращими моментами життя й пишається, що стала мамою.

А ще зірка українського шоу-бізнесу заявила, що після народження дитини в неї змінилось ставлення до себе. MamaRika зрозуміла, що бути мамою – це щоденна та клопітка праця. Тому артистка ще більше почала себе поважати та любити.

Шанувальники бажають зірковій сім’ї лише найкращих моментів у батьківстві. Вони щиро радіють за подружжя й неабияк пишаються їхніми досягненнями. За словами фанів, Сергій Середа та MamaRika є чудовими батьками.

Читайте також: Анастасія Приходько відверто розповіла про складні стосунки з мамою


Не пропустіть