Джамала розповіла, що її батьку зробили операцію

Знаменита співачка Джамала поділилась з фанами не дуже приємною новиною. За словами зірки, минулий тиждень був для неї надто складним. Джамала зізналась, що її батьку зробили операцію. Увесь цей час артистка провела в лікарні. Вона постійно була поруч з рідною людиною та неабияк хвилювалась за батька.

Яку саме операцію переніс чоловік, Джамала не повідомила. Вона поділилась кадрами з батьком, які зробила в лікарняній палаті. На фото артистка позує з рідною людиною та усміхається.

Перед камерою Джамала постала без макіяжу та у спортивній кофті. Батько співачки позував у футболці чорного кольору. Джамала розсекретила, що наразі він почувається добре.

Під фото зірка українського шоу-бізнесу заявила, що найбільше щастя в житті – це мати живих й здорових батьків. За словами артистки, вона дуже сильно любить свого батька. Жінка вдячна йому за щасливі моменти життя, мудрі поради, турботу та підтримку.

Фани відразу прокоментували світлини Джамали. Вони побажали її батьку міцного здоров’я та якнайшвидшого одужання. Коли чоловіка випишуть з лікарні – невідомо. Однак, артистка пообіцяла обов’язково повідомити про це фоловерам.

Читайте також: Руслана Писанка розповіла про серйозні проблеми зі здоров’ям після різкого схуднення


Не пропустіть