Олександр Пономарьов розповів, в яких стосунках перебуває з сином

Відомий український артист Олександр Пономарьов не часто ділиться подробицями особистого життя. Чоловік неодноразово говорив, що йому не щастить з жінками. Він двічі був одружений, однак, артисту не вдалося зберегти стосунки.

Олександр Пономарьов неймовірно щасливий, що має двох дітей. Попри, невдалі стосунки з ексдружинами, він перебуває в чудових відносинах з нащадками.

Нещодавно у програмі “Життя відомих людей” чоловік детально розповів про стосунки з сином. Хлопчика теж звати Олександр. Артист заявив, що перебуває з сином у чудових відносинах.

Він часто проводить з ним час та обговорює будь-які теми. За словами Пономарьова, його син ніколи нічого від нього не приховує. Зірковий батько обожнює подорожувати з сином та займатись господарськими справами. Артист похизувався, що посадив з хлопчиком багато дерев.

А ще Олександр Пономарьов розсекретив, що ніколи не говорить з сином про дівчат. Хлопчик приховує від батька, хто саме йому подобається.

Однак, артист зовсім не ображається. Він з розумінням ставиться до сина й постійно його підтримує. Олександр Пономарьов заявив, що саме хлопчик є його великою мотивацією.

Читайте також: Джамала розповіла, що її батьку зробили операцію


Не пропустіть