Анна Добриднєва вперше розповіла про чоловіка-тирана, від якого змушена була втекти

Знаменита українська співачка Анна Добриднєва неабияк збентежила мережу своїм відвертим зізнанням. Вона вперше розповіла про чоловіка-тирана. Подробицями жінка поділилась у програмі “Життя відомих людей”.

За словами співачки, спочатку зірка мріяла побудувати з екскоханим щасливу сім’ю та народити йому дітей. Проте, коли пара почала жити разом, Анна Добриднєва відразу змінила свою думку.

Вона побачила, яким насправді може бути її обранець. Артистка заявила, що екскоханий був справжнім аб’юзером. Він вважав Анну Добриднєву покоївкою й постійно її принижував. Через деякий час обранець співачки почав знецінювати її творчість.

Чоловік часто говорив артистці, щоб вона завершила свою кар’єру й більше не співала. Це стало останньою краплею у їхніх стосунках. За словами Анни Добриднєвої, протягом спільного прожиття з колишнім вона постійно відчувала себе винною.

Чоловік заявляв, що артистка все робить неправильно. Своїми вчинками він показував, що Добриднєва йому зовсім непотрібна. Також співачка повідомила, що наразі вона у стосунках не перебуває.

Однак, жінка щиро вірить у справжнє кохання. Вона мріє зустріти чоловіка, з яким побудує щасливу сім’ю та народить йому троє діток.

Читайте також: Ексдружина Дзідзьо розповіла, чи спілкується з артистом після розлучення та чи залишила його прізвище


Не пропустіть