Чоловік Наталії Денисенко вперше заговорив про можливе поповнення в сім’ї

Відомий актор та коханий чоловік Наталії Денисенко неабияк спантеличив мережу. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу вперше заговорив про можливе поповнення в сім’ї.

Подружжя вже виховує 4-річного сина Андрія. Однак, закохані зізнались, що хочуть вдруге стати батьками. Таким зізнанням актори поділились за лаштунками шоу “Хто зверху?”.

Андрій Федінчик мріє, щоб кохана дружина народила йому ще одну дитину. Проте, подружжя хоче мати не більше двох дітей. Актор зізнався, що в них з дружиною дуже щільний графік. Інколи, закохані недостатньо приділяють уваги своєму синові. Виховувати хлопчика їм допомагає мама Наталії Денисенко.

Також Андрій Федінчик розповів, чи мріє його син про сестричку чи братика. За словами чоловіка, хлопчик зовсім не засмучується, що є єдиною дитиною в сім’ї. Він відчужено поводиться з іншими дітьми й часто грає сам.

Шанувальники щиро пораділи за подружжя й побажали їм здійснення усіх планів та бажань. Фани повідомили, що Андрій Федінчик й Наталія Денисенко є не лише талановитими акторами, а й чудовими батьками. На думку фоловерів, на цей раз подружжя мріє про донечку.

Читайте також: Наталія Денисенко розповіла, яку суму заробляє за один день на знімальному майданчику


Не пропустіть