Ектор Хіменес-Браво розповів про надокучливих залицяльників своєї коханої

Відомий шоумен Ектор Хіменес-Браво ошелешив фанів своїм зізнанням. Не так давно чоловік розповів, що до його коханої чіплялися в Києві. Таку інформацію шеф-кухар повідомив в Instagram-stories.

За словами зірки, наразі він перебуває в Канаді. Туди чоловік поїхав по справах. Обраниця шоумена залишилась в Києві. Коли вона відправилась з друзями на відпочинок, то до неї почав чіплятися незнайомець.

Розгублена кохана Ектора Хіменес-Браво не знала, як їй поводитись в даній ситуації. Жінка відразу подзвонила до шоумена й розповіла йому про цей неприємний інцидент.

За її словами, незнайомець настирливо просив в неї номер телефону й запрошував на побачення. Кохана шеф-кухаря відразу дала зрозуміти чоловіку, що перебуває у стосунках. Однак, він зовсім не реагував на її слова й продовжував чіплятись.

Обурений Ектор Хіменес-Браво неабияк розсердився, коли почув, що до його коханої чіплявся незнайомець. За словами шоумена, він не залишить цю ситуацію просто так.

Шеф-кухар планує якнайшвидше повернутись додому й розібратись з незнайомцем. А ще Ектор Хіменес-Браво натякнув, що з ним краще не зв’язуватися, адже він латинець.

Читайте також: Джамала розповіла, що її батьку зробили операцію


Не пропустіть