Антоніна Матвієнко відправилась з сім’єю у сонячну Португалію

Відома співачка Антоніна Матвієнко гайнула з сім’єю в теплі краї. Жінка вирішила насолодитись омріяним відпочинком, тому відправилась у сонячну Португалію.

Артистка вже встигла похизуватись красивими фото, які зробила у відпустці. В Instagram-stories Антоніна Матвієнко повідомила, що разом з рідними перебуває на Мадейрі.

Зірка українського шоу-бізнесу запостила світлини, на яких позує серед великої кількості туристів. Також артистка похизувалась стильним образом, в якому з’явилась перед камерою.

Антоніна Матвієнко одягнула чорну міні-сукню з квітковим принтом. Своє волосся жінка зібрала у високий пучок й доповнила образ сонцезахисними окулярами.

На фото Антоніна Матвієнко мило усміхається та насолоджується кожною хвилиною відпочинку. А ще артистка показала, яка красива природа оточує її в теплих краях. На одному з фото знаменитість позує на тлі красивого моря. Вона мружить очі від сонця та радіє, що вирушила з сім’єю у відпустку.

Шанувальники оцінили стильний аутфіт Антоніни Матвієнко й засипали її компліментами. А ще фоловери побажали зірковому подружжю чудово провести час в теплих краях й щасливими повернутись додому.

Читайте також: Джамала розповіла, що її батьку зробили операцію


Не пропустіть