Наталія Денисенко розповіла, яку суму заробляє за один день на знімальному майданчику

Наталія Денисенко є відомою та успішною акторкою. Зірка неодноразово грала головну роль в багатьох фільмах та знімалася в різних проєктах. Не так давно вона вирішила розповісти про свій заробіток. У програмі “Зірковий шлях” Наталія Денисенко розсекретила, яку суму їй вдається заробити за один день.

За словами акторки, наразі вона знімається у двох проєктах. За один день на знімальному майданчику Наталія Денисенко може отримати близько 600 доларів.

Однак, зірка українського шоу-бізнесу зізналась, що дуже часто знімальний день триває понад 12 годин. Жінка може перебувати на холоді та довгий час нічого не їсти.

Проте, попри деякі труднощі Наталія Денисенко дуже любить свою професію. Вона з великим задоволенням проводить час на знімальному майданчику, демонструючи свій професіоналізм й талант.

Також акторка розповіла, що таку ж суму може заробити набагато скоріше за допомогою соцмереж. Наталія Денисенко заробляє 500 доларів протягом двох годин, опублікувавши серію рекламних Instagram-stories.

Шанувальники щиро пораділи за знаменитість й заявили, що професія актора дійсно дуже складна. За словами фоловерів, Наталія Денисенко чудово грає роль у фільмах та завжди відверта зі своїми фанами.

Читайте також: Соліст гурту “ТІК” Віктор Бронюк схуд на 30 кілограм


Не пропустіть