Взуття, яке буде в тренді восени 2021

Якщо ви ще не встигли придбати собі ідеальну трендову пару взуття на осінь, поспішіть! Ми познайомимо вас з актуальними тенденціями осіннього взуття, ця інформація допоможе вам швидше визначитися з вибором.

Оксфорди

Лаконічні, всесезонні, практичні і універсальні оксфорди, знову будуть підкорювати наші серця цієї осені. Масивна тракторна підошва і лаковані вставки будуть прикрасою стильного взуття в цьому сезоні. Базовий чорний колір шкіри залишається в лідерах.

Взуття з квадратним носом

Стилісти наполягають на тому, щоб ми забули про гостроносе взуття і перейшли цієї осені на моделі з квадратним носом. Ботильйони, чоботи, лофери, а також будь-яке інше осіннє взуття саме з квадратним носом допоможе вам виглядати в цьому сезоні на всі 100%.

Лофери на підборах і на плоскому ходу

У пріоритеті також залишаються лофери. Це практичне і досить комфортне взуття додасть настрою будь-якому комплекту одягу. Гуру моди звертають нашу увагу на моделі з невеликим каблуком або зовсім без нього. Ви тільки подивіться на ідеальну фурнітуру: перли і ланцюги – це акцентні деталі, які вносять особливий внесок в повсякденні, а також святкові образи.

Челсі

Коли осіннє сонечко перестає гріти, починаються дощі і морози, ідеальним варіантом взуття можуть стати масивні черевики Челсі. Просто чорний колір, просто тракторна підошва, просто мінімалізм – взуття, придбавши яке, ви точно не пошкодуєте!

Чоботи-слоучі

Не переживайте, без жіночною взуття цієї осені ми не залишимося. Перед вами новий тренд, а саме, чоботи-слоучі. Стильні моделі повинні мати злегка загострений ніс, каблук і ефектну гармошку. Чоботи, в даному випадку, можуть бути виконані, як з натуральної замші, так і гладкої шкіри.

Читайте також: Тренди сумок осінь-зима 2021-2022, якими варто поповнити свою колекцію


Не пропустіть