Влад Яма та його дружина розповіли, на яку мрію їм не вистачає грошей

Знаменитий український хореограф Влад Яма та його кохана дружина розповіли, на яку мрію їм не вистачає грошей. Подробицями подружжя поділилось в новому інтерв’ю.

У Влада Ями є власна квартира та будинок. Чоловік часто подорожує з сім’єю та ні в чому собі не відмовляє. Однак, в закоханих є ще одна мрія, на яку поки що в них не вистачає грошей.

Влад Яма поділився, що давно мріє про власний будинок в Маямі. Місто розташоване на узбережжі Атлантичного океану, тому там нереально красива природа. Однак, щоб купити житло в Маямі, потрібно мати понад 600 тисяч доларів. Хореограф зізнався, що в нього поки що немає такої суми.

Кожної зими разом з рідними Влад Яма вирушає в Маямі. Там чоловік чудово проводить час в сімейному колі й насолоджується неймовірними краєвидами.

Також хореограф назвав суму, яку витрачає кожного місяця. За словами зірки, щоб його сім’я почувала себе комфортно, потрібно мати 10 тисяч доларів.

Проте, це не найбільша сума, яку подружжя може потратити за місяць. Влад Яма зізнався, що для максимально комфортного життя в Україні потрібно мати 20 тисяч доларів.

Читайте також: Солістка гурту “Go_A” похизувалась ідеальною фігурою в купальнику


Не пропустіть