Солістка гурту “Go_A” похизувалась ідеальною фігурою в купальнику

Відома співачка Катерина Павленко вирішила відпочити від сірих буднів, тому відправилась у відпустку. На цей раз солістка гурту “Go_A” вирушила в Італію. Там жінка чудово проводить час та насолоджується красивими краєвидами. Також Катерина Павленко продемонструвала розкішне тіло в купальнику.

Не так давно вона поділилась новою світлиною, яку запостила на сторінці в Instagram. Перед камерою зірка позує серед красивих скель. Вона отримує задоволення від теплих морських хвиль та гріється на сонечку.

Катерина Павленко одягнула спокусливий купальник чорного кольору, який чудово підкреслив її струнку фігуру. У дописі солістка гурту “Go_A” поділилась, що дуже довго мріяла відправитись у відпустку. Нарешті мрія зірки здійснилась.

Артистка чудово проводить час в Італії та активно ділиться з фоловерами новими світлинами. Ідеальну фігуру Катерини Павленко відразу оцінило багато шанувальників.

Вони заявили, що в жінки бездоганне тіло. Фани побажали зірці українського шоу-бізнесу чудово провести відпустку й повернутись додому задоволеною й щасливою.

Читайте також: Злата Огнєвіч похизувалась апетитними сідничками в чорному боді


Не пропустіть