Трендові короткі куртки на осінь 2021

Актуальність коротких і укорочених курток та пуховиків обумовлена ​​поточними модними тенденціями – в тренді завищена лінія талії, яка захищає від холоду і негоди. Звичайно ж, при виборі короткої куртки/пуховика варто ретельно проаналізувати цілий ряд індивідуальних факторів, щоб вона не стала причиною захворювань.

Дизайнери і модельєри вирішили відірватися по повній програмі – в холодному сезоні 2021/22 актуальними вважаються багато моделей коротких курток і пуховиків, різні відтінки і декор.

Що пропонують модницям носити в цьому сезоні?

Куртка сорочкового крою

Куртки сорочкового крою стали трендом останніх холодних сезонів завдяки популяризації сорочок всіх мастей. У продажу можна знайти стьобані куртки сорочкового крою, хутряні, шкіряні і велюрові. Як правило, такі моделі підходять на початок-середину осені.

Неонові кольори

В тренді яскраві відтінки – малиновий, бордовий, зелений, яскраво-синій, помаранчевий і т.д. Вже нікого не здивуєш стильною курткою або пуховиком по-літньому соковитого забарвлення. Неонові відтінки в осінньо-зимовому сезоні користуються меншою популярністю, ніж у весняно-літньому, проте, куртки і пуховики неонових кольорів будуть на піку популярності.

Модна клітинка

Модний принт під назвою “клітинка” має так багато різних візерунків, що важко пройти повз модну картату куртку або пуховик. На відміну від однотонних варіантів, такі моделі притягують увагу і роблять осінній образ більш елегантним і витонченим.

З коміром

Модні куртки мають найрізноманітніші коміри, починаючи від гіпертрофованих варіантів і закінчуючи мінімалістичним. У цьому сезоні актуальні високі коміри, дуті, текстильні, хутряні і т.д. Як правило, такі коміри беруть весь акцент на себе.

З хутряним декором

Хутряний декор за останні 5 років суттєво змінився. Натуральне хутро вже не в тренді, його практично повністю замінили штучні матеріали різної фактури, починаючи від реалістичних варіантів і закінчуючи хутром “чебурашки”.

Зі штучної шкіри

Безумовно, не можна обділити увагою стильні куртки та пуховики зі штучної шкіри, які стали абсолютним хітом продажів останніх холодних сезонів. Варто пам’ятати, що сучасні технології виготовлення штучної шкіри дозволяють створювати морозостійкі матеріали.

На кулісці

Акцент на талії став тим самим трендом, який змінив зовнішній вигляд багатьох речей, включаючи верхній одяг. Тепер талію модно виділяти за допомогою поясів, ременів та інших стильних способів. Наприклад, за допомогою куліски.

Прямого крою

Не зважаючи на велику кількість трендових моделей, стьобані куртки прямого крою незмінно актуальні серед модниць будь-якого віку. Безумовно, деякі моделі курток виглядають скоріше старомодно, але їх легко стилізувати за допомогою аксесуарів і доповнень.

З поясом

Укорочені куртки можуть мати прямий крій, бути приталеними або об’ємними. Практично до кожної моделі можна підібрати стильний пояс або ремінь, який в одну мить зробить талію тоншою, а образ більш актуальним.

Хижий принт

Хижі принти на модних показах сезону осінь-зима 2021/22 займали лідируючі позиції, що відобразилося на багатьох модних речах цього сезону. Куртки і пуховики набули нового звучання, забарвились в трендові візерунки – леопард, тигр, пантера, пітон і т.д.

Читайте також: Тренди осені 2021: 9 найактуальніших тенденцій цього сезону


Не пропустіть