Стрижки після 40 років з коротким чубчиком: 13 модних ідей на різну довжину волосся

Жінка після 40 років може дуже довго вибирати стрижку. Кожного разу, коли ми приходимо до стиліста, хочемо отримати абсолютно новий образ, який зможе омолодити і освіжити. І ще одна дилема – це чубчик. Відрізати його або залишити довжину, зробити филирування або трохи підрівняти. Варіантів безліч. Сьогодні ми розповімо вам про стрижки з коротким чубчиком, які ідеально виглядають на жінках після 40 років.

Варіанти короткого чубчика

Короткий чубчик виглядає цікаво, вын відкриває обличчя і дозволяє підкреслити всі головні риси модниці. З таким чубчиком важливо зробити гарний макіяж, не забуваючи про брови і вії. У короткого чубчика є три варіанти:

  • Прямий короткий чубчик – найпопулярніший варіант, його довжина приблизно сягає середини лоба, що дозволяє повністю відкрити обличчя;
  • Косий короткий чубчик – ідеально підходить жінкам після 40, які бояться занадто сильно відкрити обличчя. Підходить для коротких і середніх стрижок;
  • Рваний короткий чубчик – зухвалий варіант, який підходить сміливим панночкам, які бажають отримати яскравий образ. Рвана модель може бути в будь-якому виконанні, все залежить від смаку жінки.

Коротка стрижка для жінок після 40 з коротким чубчиком

Смілива піксы, яскравий боб і діловий гарсон – це найпопулярніші короткі стрижки для жінок після 40 років. Зазвичай в цих стрижках роблять акцент на довгий чубчик, який додає нотку жіночності образу. Якщо ви бажаєте виглядати зухвало, не однотипно, тоді можна сміливо обстригати чубок і робити його максимально коротким.

Середні стрижки для жінок після 40 з коротким чубчиком

З середніх стрижок виділяють каскад, драбинку і подовжений боб. Жінки після 40 з цими зачісками виглядають ще молодше і привабливіше. Короткий чубчик зробить ефект від стрижки ще більш помітним і цікавим.

Довгі стрижки для жінок після 40 з коротким чубчиком

Жінки після 40 років рідко залишають довжину волосся, віддаючи перевагу стильним стрижкам з легким укладанням. Але при бажанні далі відрощувати волосся але змінитися кардинально, можна спробувати зробити короткий чубчик, причому найкраще підходить рвана модель.

Короткий чубчик підходить не тільки молодим і яскравим дівчатам. Жінки після 40 років теж можуть отримати цікавий і завзятий образ з його допомогою. Тільки потрібно бути готовою до того, що все обличчя буде відкритим, тому від поглядів вам не втекти.

Читайте також: Трендові короткі стрижки осінь 2021, які пасують абсолютно всім


Не пропустіть