Сем Асгарі закликав Брітні Спірс подумати про повернення на сцену

Минулого тижня Брітні Спірс отримала перемогу над своїм батьком в суді . Після відсторонення Джеймі від обов’язків опікуна, шанувальники співачки чекали новин про повернення поп-діви на сцену. Однак сама Брітні поки не давала жодних коментарів на цю тему. “Схоже, вона просто не готова”, – повідомило джерело. На сьогоднішній день головним пріоритетом для Спірс є ментальне відновлення після довгого періоду стресу і безпорадності.

Проте, наречений співачки Сем Асгарі намагається надихнути кохану на заняття творчістю. За словами близьких, він допомагає Спірс розвиватися. “Коли Сем поруч, Брітні дуже продуктивна, – говорить джерело, – Сем дуже дисциплінований щодо тренувань і здорового харчування. Самій їй важко себе мотивувати”. Також друзі відзначають, що після заручин минулого місяця закохані є просто нерозлучними.

У 2019 Спірс повідомила, що бере перерву в музичній кар’єрі. Тієї ж весни Брітні пройшла курс лікування в оздоровчому центрі за бажанням свого батька. Незабаром після цього почалася тривала юридична боротьба за право опіки та контроль над фінансовим станом співачки. 29 вересня 2021 року Джеймі був відсторонений з позиції опікуна. “Зараз ми зосереджені на повному припиненні опікунства і розслідуванні неправомірних дій Джеймі Спірса та інших”, – заявив адвокат Брітні Метью Розенгарт після останнього слухання.

Читайте також: Анна Добриднєва вперше розповіла про чоловіка-тирана, від якого змушена була втекти


Не пропустіть