Гейлі Бібер планує стати матір’ю

Канадський співак Джастін Бібер розповів, що вони з дружиною хочуть стати батьками. Артист поділився сокровенним в новому відео.

27-річний виконавець і його дружина, 24-річна модель Гейлі Бібер, готові стати батьками. Джастін вперше розповів про деякі інтимні подробиці свого особистого життя і важкі моменти з минулого.

Співак показав своє життя в кадрах, які він сам зняв. В одній зі сцен Гейлі запитала чоловіка про його цілі на майбутнє, на що він відповів, що на першому місці у нього завжди буде стояти сім’я. «Може, почнемо робити спроби завести дитину в кінці року?» – посміхнувшись, запитала модель.

Джастін також поділився подробицями з минулого. Виявилося, що у співака були суїцидальні нахили, він часто задавався питаннями про своє існування і шукав сенс життя. «Для чого я співаю? Щоб були щасливі інші, або щоб було добре мені? » – замислювався популярний виконавець.

Після того, як в житті артиста з’явилася Гейлі, всі проблеми зникли. «Я щасливий, що можу бути з нею повністю відвертим. Ми можемо подорожувати по всьому світу але, якщо вона буде поруч, я буду відчувати себе як вдома, ніяк інакше», – зізнався Джастін.

Співак відчуває себе комфортно разом з Гейлі. «Я відчуваю, що готовий до продовження нашої історії», – каже виконавець в своєму ексклюзивному документальному фільмі «Джастін Бібер: наш світ», який буде доступний на Amazon Prime.

Пара нещодавно відзначила три роки з дня весілля. Гейлі Бібер поділилася зворушливими знімками з того знаменного для подружжя дня. Вони обидвоє зізнаються, що ніколи не були такі щасливі, як зараз.

Читайте також: Анна Добриднєва вперше розповіла про чоловіка-тирана, від якого змушена була втекти


Не пропустіть