Трендовий манікюр на осінь 2021: модні колірні рішення

Сьогодні ми розповімо про трендові ідеї осіннього манікюру. У цій добірці зібрані кращі приклади стильного лакового покриття нігтьових пластин.

Модні колірні рішення

Нейл-гуру радять звернути увагу на жовтий і помаранчеві кольори та їх відтінки. Ці кольори співзвучні з природою і підкреслюють гармонію внутрішнього світу з навколишнім середовищем. Лакове покриття може бути однотонним або розбавленим оригінальними малюнками, що підкреслюють індивідуальність.

Актуальні принти

Перше місце займають малюнки з листям. Але вони не обов’язково повинні бути традиційних кольорів. Оригінально на нігтях виглядають невагомі білі листочки. Також в тренді залишаються анімалістичні візерунки. До леопарда і зебри приєднався принт гусака. До речі, в мас-маркеті в цьому році можна побачити доволі багато товарів з цим принтом, починаючи від щоденників і закінчуючи сумками. Зображення цього птаха ще ніколи не було таким затребуваним.

Ніжний образ

Крім жовтого кольору восени в моді зелена атрибутика. Цікаво виглядає оливковий манікюр. Він являє собою темно-жовтуватий відтінок зеленого кольору. Матове покриття виглядає благородніше і створює святкову атмосферу. Глянцевий манікюр універсальний і буде доречний при створенні простого образу на кожен день або вишуканого на урочистий захід.

Комбінація кольорів

Раніше в моді була техніка «різні руки». Тепер вона трохи вдосконалена: 2-3 нігтя правої руки повинні відрізнятися від 2-3 нігтів лівої руки. Можна проявити свою фантазію. Наприклад, частину нігтів покрити однотонним лаком, а на іншу частину нанести принт. Це вибір оригінальних особистостей, які не схожі на всіх.

Акцент на безіменному пальці

Це улюблений прийом любителів класики, що підкреслює ніжність і витонченість. Лакове покриття на безіменному пальці має відрізнятися від загального фону. У деяких випадках допускається робити акцент і на безіменний палець, і на мізинець.

Єдиний стиль оформлення

Тут відчувається цілісність сприйняття. Можна однаково нафарбувати всі нігті і додати стильний візерунок або пограти на контрасті червоного і чорного кольорів. Цей манікюр здатний надихати своє оточення і оберігати від осінньої хандри.

Свіжий манікюр прикрашає будь-яку жінку. Доглянуті руки – це перша ознака благородства. Не варто забувати вчасно оновлювати свій манікюр.

Читайте також: Осінній манікюр 2021: 15 модних варіантів


Не пропустіть