Співачка Адель відверто розповіла про схуднення

Адель – прекрасний приклад того, як розлучення може кардинально змінити життя. У 2019 році вона розійшлася з чоловіком, анонсувала вихід нової платівки, а вже в 2020-му змогла схуднути практично на 45 кілограмів.

Напередодні володарка «Греммі» дала велике інтерв’ю британському Vogue і розповіла про те, що насправді стоїть за її схудненням. Виявляється, протягом усієї своєї кар’єри співачка постійно відчуває тиск з боку жінок, які обговорюють її фігуру. Після того, як популярна виконавиця скинула вагу, вона почала стикатися з критикою ще більше. Адель все частіше стала отримувати звинувачення через те, що вона виглядає «дуже погано».

Є ті, хто сумують за колишніми формами співачки: «Я єдиний, хто сумує за старою Адель ?! Їй справді не треба було скидати вагу. Вона і так виглядала чудово і була впевненою в собі».

У свою чергу співачка зізналася, що розуміє багатьох жінок: «Я розумію, чому деякі жінки особливо постраждали. Візуально я представляла безліч жінок. Але я все та ж людина».

«І найжахливіше було те, що більшість розмов про моє тіло вели жінки», – додала вона. «Я була страшенно розчарована цим. Це зачепило мої почуття».

В інтерв’ю Адель також розповіла, що почала ходити в спортзал, тому що це допомагало їй позбутися від тривожних думок. Під час тренувань співачка зрозуміла, що більше не відчуває тривоги. Вона зазначила, що у неї не було мети схуднути.

Читайте також: Чоловік Катерини Кухар пригадав, як пішов від неї після емоційної сварки


Не пропустіть