Професійна фотозйомка в студії: особливості та переваги

Фотографія – це мистецтво, для реалізації якого знадобиться талант, майстерність, професіоналізм та натхнення. Шанс на успіх дається не щодня і навіть не кожен тиждень, а майстру необхідно творити постійно. Внутрішній фокус фотографа завжди націлений на пошук унікального кадру, тому фотосесії в умовах студії завжди гарантують успіх. Створити знімок, який передасть атмосферу, емоції, стан людини в конкретний момент часу здатен майстер обдарований творчою іскрою. Наприклад, професіонали своєї справи зі школи фотографії Inlight завжди готові провести атмосферну фотосесію в любому жанрі (подробиці на сайті  https://inlight.com.ua/order-photosession/).

Особливості та переваги студійної зйомки

В умовах студії більшість акцентів рукотворні, їх можна контролювати та змінювати на свій смак чи потреби. Фотограф не відволікається на пошуки гідного фону, аксесуарів або джерел освітлення. Все є в наявності. Майстер концентрується лише на об’єкті зйомок, наповнюючи фотосесію сенсом.

Ще однією особливістю студії являється фон. При зйомках на відкритому вуличному просторі природні об’єкти органічно інтегруються в кадр (при належному вмінні фотографа), а в студії фоном являється монотонний шматок матеріалу (папір, картон, штукатурка, тканина, килим тощо). Малюнок чи колір підбирається під конкретну зйомку. В залежності від поставленого завдання, фон підсвічується. Це є перевагою в порівнянні з вулицею, де фон дуже відволікає від об’єкту зйомок.

Студійне фото – це використання різноманітних аксесуарів. Комбінація предметів, освітлення та пози завжди будуть унікальними.

Плюси фотосесії в студії:

  • перший і головний плюс – це незалежність від зовнішніх факторів. Фотографу не потрібно підлаштовуватися під освітлення. Він сам створює його за допомогою освітлювальних приладів. Фотограф малює світлом. Підкреслює вигідні елементи, маскує недоліки. Кількість можливих схем та прийомів освітлення обмежується лише професіоналізмом майстра та обладнанням студії;
  • студіяце завжди тепло, поруч кофе/чай, туалет, дзеркала, ванна кімната, де можна поправити зачіску або змити невдалий макіяж та зробити новий;
  • фотосесія в студії  – контрастні та яскраві знімки. Це кропітка та неспішна робота на результат. Фотографу не потрібно поспішати, поки сонце не сховалося за хмару. Не потрібно очікувати, коли зайві люди вийдуть з кадру. Студійному майстру ніхто не заважає, не відволікає від творчості. Все це сприяє плідній роботі, зменшує кількість дублів, технічних дефектів та в цілому збільшує вихід різних та цікавих фотографій;
  • фотозйомка в студії – це різноманітність унікальних інтер’єрів. Це можливість побувати в декількох місцях, не виходячи зі студії;
  • незвичність та різноплановість створюваних образів. В студії можна створити люби образ та зробити фото без зайвих поглядів та реакції перехожих. Також можна створити образ з бодіартом чи провести еротичну фотосесію без зайвих очей та хвилювань.

Необхідно пам’ятати, що при студійних зйомках висуваються підвищені вимоги до якості макіяжу. Імпульси яскравого світла від студійних спалахів проходять крізь звичайний макіяж, а в результаті на шкірі можуть з’являтися зайві відблиски. Крім цього, шкіра людини при довготривалому знаходженні під прямими джерелами світла, починає виділяти піт. Це також впливатиме на якість зображення і за цим необхідно стежити. Бажано для фотосесії в студії користуватися послугами візажиста.

Фотосесія в студії має багато незаперечних переваг, а студійні фотографії займуть гідне місце в особистому або родинному альбомі.


Не пропустіть