Кевін Федерлайн підтримав Брітні Спірс, яка звільнилася від опіки батька

Екс-чоловік Брітні Спірс і батько її синів, Кевін Федерлайн, повністю підтримує свою колишню дружину, яка недавно звільнилася від опіки батька. 43-річний танцюрист впевнений, що зняття обмежень з матері його синів тільки піде на користь хлопчикам.

В інтерв’ю журналу People адвокат Федерлайна, Марк Вінсент Каплан, висловив свою думку з цього приводу. Він, як і його клієнт, впевнені, що після того, як Брітні позбулася багаторічного стресу, дорослі сини поп-зірки, Шон Престон і Джейден Джеймс, нарешті пізнають маму в «її кращих проявах».

«Якщо Брітні захоче побачити дітей, вона може їх побачити» – додав Каплан, не вдаючись у подробиці щодо угоди про опіку. За рішенням суду основне опікунство над синами належить Федерлайну.

Тим часом джерело з оточення 39-річної співачки, повідомило журналу People, що Брітні звинувачує свого батька Джеймса в тому, що вона не може бачити своїх хлопчиків. У серпні 2019 року Джеймі Спірс посварився з онуком Шоном, в результаті суд заборонив батькові Брітні спілкуватися з обома його онуками. «Вона сподівається, що тепер зможе частіше бачитися зі своїми хлопчиками», – сказав інсайдер.

Очевидно, що Брітні Спірс не вистачає спілкування зі своїми синами. Цей факт посилює бажання поп-діви народити дитину від свого нареченого Сема Асгарі.

Читайте також: Леся Нікітюк здивувала фанів зміною іміджу, поставши перед камерою з рожевим волоссям


Не пропустіть