Модні зачіски та укладання для жінок з коротким волоссям 2022: цікаві ідеї для новорічної ночі

На порозі 2022, а значить попереду на нас чекає казкова новорічна ніч! Для більшості з нас – новий рік у списку одне з найголовніших свят. Для жінок, звичайно ж, важливо, як вони виглядатимуть у тій самій святковій обстановці. Атмосфера обіцяє бути яскравою, цікавою, а це значить, що нам потрібно створити святковий і неповторний образ. А зупинимося ми насамперед на зачісці. Саме вона є важливим елементом створення прекрасного, повноцінного образу.

Новорічні зачіски з коротким зібраним волоссям

Незважаючи на коротку довжину, можна все одно зробити дуже ефектні святкові зачіски із зібраним волоссям. Для цього вибирають мальвінку, роблять низький хвіст, а якщо довжина дозволяє, можна забрати волосся в пучок або вгору. Закінчити стильне укладання радять хвилястими прядками, випущеними із загальної зачіски.

Новорічні зачіски на коротке волосся з аксесуарами

Найпростіше з коротким волоссям створити красиву новорічну зачіску – це додати стильний аксесуар. У хід йдуть різноманітні обідки, хустки, об’ємні шпильки, ланцюжки та інше.

Ефект мокрого волосся у новорічних зачісках

“Зализане” волосся – це хоч і виглядає ексцентрично але створює привабливий і незвичайний образ. Для короткого волосся підходять різні види мокрих укладок – волосся зачісують назад, прибирають на один бік або залишають у природній формі. Використовувати доведеться велику кількість стайлінгу.

Милі завитки та красиві хвилі – ідеальні зачіски на Новий рік для короткого волосся

Повітряні хвилі, тугі завитки та інші варіанти локонів виглядають на короткому волоссі досить святково. Залежно від довжини жінки підбирають відповідний варіант укладання, також можна урізноманітнити новорічну зачіску яскравим аксесуаром.

Стильне плетіння для короткого волосся

Плетіння на короткій довжині дозволяє створити ніжний та вишуканий образ для свята. Дівчата заплітають чубок, роблять з кісок мальвінку і повністю заплітають все волосся в гарне плетіння. Щоб додати об’єму, попередньо підкрутіть волосся плойкою, також плетіння чудово виглядає на прямій шевелюрі.

Новорічні зачіски на короткому волоссі виглядають дивовижно. Жінки підбирають варіант укладання, який найбільше підходить під їхню сукню, імідж і спосіб життя.

Читайте також: Модні короткі стрижки зими 2022: трендові варіанти


Не пропустіть