Оля Полякова розповіла про сімейні традиції на свята

Популярна українська співачка Оля Полякова вирішила поділитись своїми сімейними традиціями на свята. Про це жінка розповіла за лаштунками шоу “Музична платформа”.

Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що Новий рік буде зустрічати з рідними в Буковелі, але працюючи. Артистка назвала себе не дуже релігійною людиною. Проте, за словами Олі Полякової, Різдво та Великдень вона святкує.

Артистка поділилась, що на Різдво вся її сім’я збирається за святковим столом. А на Великдень зірка пече паски та святить писанки. Також Оля Полякова зізналась, що на якісь особливі новорічні традиції в неї не вистачає часу. Співачка, навіть, не пам’ятає, коли останній раз дивилась різдвяні фільми.

Однак, зірка похизувалась, що цей рік став для неї дуже плідним. Оля Полякова чудово завершила тур “Королева ночі” та вже готується до іншого шоу. Також їй вдалося написати книгу й зняти фільм. А ще виконавиця випустила лінійку власної косметики.

Оля Полякова впевнена, що наступний рік стане для неї не менш плідним. Шанувальники похвалили артситку та привітали її з такими великими досягненнями. За словами фоловерів, з кожним роком жінка стає лише популярнішою.

Читайте також: Міка Ньютон привітала свого чоловіка з третьою річницею весілля


Не пропустіть