Манікюр 2022: модні тенденції та новинки

Манікюр для жінок це головний елемент образу. Завдяки індустрії нейл-арту, багато хто відмовився від нарощування і вибрав для себе манікюр з покриттям гель-лаку, що значно спростило життя багатьом жінкам. Такі тенденції змушують стежити за всіма трендами та новинками, щоб дизайн завжди був стильним та оригінальним. У цій статті ми розповімо, що на нас чекає у 2022 році у сфері нейл-арту.

Модні форми нігтів 2022

Ідеальний манікюр без стильної форми буде неповноцінним. У 2022 році майстри пропонують вибрати такі варіанти:

Квадратна форма. Класика у світі нейл-арту знову нарощує свою популярність. Ця форма створена для коротких нігтів але на довгих вона виглядає дуже цікаво, особливо якщо ви робите скошений зріз.

М’який квадрат. Більш легка форма для любительок ідеальних нігтів передбачає м’які кути.

Мигдалеподібні нігті. Ця форма завжди буде актуальною незалежно від усіх новинок та трендів. Найкраще мигдалеподібні нігті виглядають на середній довжині пластини.

Овальні нігті. Добре форма виглядає на коротких і довгих нігтях, крім цього вона більш природна, тому манікюр виходить просто ідеальним.

У 2022 році індустрія нейл-арту хоче, щоб жінки обирали форму нігтів та дизайн залежно від свого особистого смаку та настрою.

Світловідбиваючий блиск

Напередодні свят та вечірок на перше місце виходять дизайни, які оповиті гарним блиском. Новинка цього та наступного року – світловідбиваючий лак. Цей тренд дозволяє вибирати манікюр навіть строгим жінкам для офісу, адже вся суть полягає в тому, що справжній блиск з’являється лише у момент, коли на нігті потрапить спалах. Решту часу манікюр виглядає дуже стримано.

Манікюр зі змістом

Наклейки в нейл-арті стали дуже потрібні. Їх полюбили не лише модниці, а й самі майстри манікюру. За допомогою цієї деталі можна зробити власний унікальний манікюр, який ніколи і ніхто не зможе повторити. Жінки у 2022 році будуть вибирати наклейки з глибоким змістом, це можуть бути написи, логотипи, ефектні фрази та певні дати. Тренд дозволить жінкам розкрити свої почуття та приховані бажання.

Поєднання нюдової палітри та золота

Дорогоцінне золото та приваблива нюдова палітра – це поєднання розкоші та стилю. У 2022 році саме така колаборація лаконічності та яскравості буде особливо актуальною. Спробуйте різні варіанти, вибирайте малюнки, обрамляйте пластину або виділяйте золотою посмішкою на нігтях.

Модні тенденції на 2022 рік у світі нейл-арту дуже порадують модниць. Адже наступного року з’явиться дедалі більше можливостей виявити свій характер, створити унікальний дизайн та фарбувати свої нігті улюбленою палітрою.

Читайте також: 15 ідей модного манікюру 2022, які можна зробити самостійно


Не пропустіть