Ектор Хіменес-Браво пригадав, як обраниця заявила, що вагітна від нього

Популярний шоумен Ектор Хіменес-Браво часто ділиться кумедними історіями зі свого життя. На цей раз шеф-кухар розповів, як одного разу обраниця заявила, що вагітна від нього. Подробицями чоловік поділився в соцмережі Instagram. За словами шоумена, коли він був підлітком, то почав зустрічатись з дівчиною, яку звали Амайя.

Одного разу вона прибігла до Ектора Хіменес-Браво й зізналась, що вагітна. Майбутній шеф-кухар неабияк розгубився. Про вагітність він розповів своєму батькові, який дуже негативно відреагував на таку новину.

Однак, пізніше виявилось, що обраниця Ектора Хіменес-Браво не вагітна. В дівчини був гормональний збій. Також шеф-кухар розповів, як одного разу до нього підійшла незнайомка й заявила що вагітна від нього. За словами чоловіка, на той момент в нього була кохана, тому така новина неабияк розсмішила Ектора Хіменес-Браво.

Шоумен натякнув, що неодноразово чув про вагітність від своїх коханих. Проте, він не став розсекречувати всіх подробиць. Фоловери прокоментували новий допис Ектора Хіменес-Браво. За їхніми словами, такі історії неабияк їх здивували.

Читайте також: Alyona Alyona повідомила, що святкуватиме Новий рік з бойфрендом та його батьками


Не пропустіть