Ексчоловік Олени Шоптенко Дмитро Дікусар розповів про нову обраницю

Відомий український хореограф та актор Дмитро Дікусар неабияк спантеличив мережу. Колишній чоловік Олени Шоптенко вирішив поділитись подробицями особистого життя. Він вперше розповів про свою нову обраницю.

Після розлучення чоловіку неодноразово приписували романи з учасницями шоу “Танці з зірками”. Проте, Дмитро Дікусар ніколи не підтверджував такі чутки.

Нещодавно у програмі “Зірковий шлях” хореограф зізнався, що перебуває у стосунках. За словами чоловіка, наразі він дуже щасливий. Хто саме стала обраницею Дмитра Дікусара, він не повідомив.

Свої стосунки чоловік тримає у секреті. Зірка українського шоу-бізнесу щиро сподівається, що побудує з коханою міцну та щасливу сім’ю. Також Дмитро Дікусар розповів, чому не розсекречує свою нову обраницю.

За словами хореографа, він переконаний, що саме так може зберегти ці стосунки. Чоловік не хоче, аби в когось була можливість для маніпулювання.

Фоловери пораділи за Дмитра Дікусара та побажали йому успіхів в особистому житті. А ще фани з нетерпінням чекають, коли чоловік покаже свою нову обраницю.

Читайте також: Катерина Реп’яхова розповіла, як криза у стосунках з чоловіком вплинула на її сім’ю


Не пропустіть