Катерина Реп’яхова розповіла, як криза у стосунках з чоловіком вплинула на її сім’ю

Нещодавно дружина Віктора Павліка відверто розповіла про кризу у стосунках з коханим. Довгий час Катерина Реп’яхова ображалась на артиста та не розуміла, чому він її не підтримує.

Однак, через декілька днів жінка оголосила про примирення з Віктором Павліком. Нещодавно концертна директорка опублікувала новий допис на сторінці в Instagram та розповіла, як криза у стосунках вплинула на їхню сім’ю.

Катерина Реп’яхова опублікувала багато світлин з коханим чоловіком й поділилась важливою новиною. За словами жінки, криза у стосунках з Віктором Павліком лише зміцнила її сім’ю.

За цей короткий час подружжя зрозуміло дуже важливу річ. За словами Катерини Реп’яхової, вона неймовірно щаслива, що знайшла спільну мову з чоловіком. Подружжя обговорило всі проблеми у їхніх стосунках та прийняло правильне рішення.

Наразі Віктор Павлік та Катерина Реп’яхова насолоджуються сімейним життям та цінують кожну хвилину, проведену разом. Шанувальники щиро пораділи за подружжя та залишили у коментарях багато приємних слів. На думку фоловерів, закохані є чудовою парою.

Читайте також: Олена Кравець відверто розповіла про проблеми зі здоров’ям


Не пропустіть