Віталій Козловський спантеличив кардинальною зміною іміджу

Знаменитий український виконавець Віталій Козловський не на жарт здивував мережу. Чоловік кардинально змінив образ й показав, як виглядає зараз. Співак наважився поголити бороду та вуса.

Багато років вони були невід’ємною частиною образу Віталія Козловського. Проте, чоловік зрозумів, що хоче щось змінити у своїй зовнішності.

Як стало відомо, про своє рішення він зовсім не жалкує. Віталій Козловський поділився новими фото й показав, як виглядає. Також чоловік пожартував, що тепер нагадує 16-річного юнака.

Зірку українського шоу-бізнесу ледь впізнають його знайомі. Також, за словами артиста, нещодавно у Віталія Козловського був ефір. Він відбувся на одному з українських радіо, де охоронці його добре знають. Проте, на цей раз чоловіки не відразу впізнали артиста.

За словами зірки, він ще сам не звик до свого нового іміджу. Світлини Віталія Козловського відразу прокоментували шанувальники. Вони повідомили, що артист неабияк їх спантеличив.

Однак, за словами фанів, без бороди та вусів він виглядає набагато молодшим. Фоловери засипали співака компліментами, оцінивши його зовнішній вигляд.

Читайте також: Євген Кот вперше зізнався, що мав роман з Ксенією Мішиною


Не пропустіть