Alyona Alyona повідомила, що святкуватиме Новий рік з бойфрендом та його батьками

Відома реперка Alyona Alyona вирішила поділитись своїми планами на Новий рік. Ще раніше артистка повідомила, що відмовилась від усіх новорічних концертів та зйомок. Виконавиця планує провести час з рідними та своїм бойфрендом. Нещодавно зірка повідомила, що в її коханого такі ж самі традиції на Новий рік, як і в неї.

За словами Alyona Alyona, вона завжди зустрічає Новий рік за межами свого дому. Обранець реперки теж надає перевагу святкуванню в колі друзів чи знайомих. Однак, на Різдво закохані завжди їдуть в гості до своїх батьків.

Alyona Alyona повідомила, що Новий рік зустрічатиме з бойфрендом та його батьками. За словами артистки, вони планують летіти до Стамбула. Саме там зірка українського шоу-бізнесу буде зустрічати Новий 2022 рік. На Різдво разом зі своїм коханим Alyona Alyona планує поїхати до своїх батьків.

Виконавиця зізналась, що з нетерпінням чекає на відпустку. Фоловери назвали реперку ідеальною донькою та побажали чудово провести час за кордоном. А ще шанувальники чекають на нові світлини Alyona Alyona з відпочинку.

Читайте також: MARUV зізналась, що аферисти вкрали в неї 60 тисяч євро


Не пропустіть