Євген Кот вперше зізнався, що мав роман з Ксенією Мішиною

Знаменитий український хореограф Євген Кот вирішив поділитись відвертими подробицями особистого життя. В новому інтерв’ю він зізнався, що мав роман з відомою акторкою Ксенією Мішиною.

Вперше чоловік познайомився з нею на проєкті “Танці з зірками”. Євген Кот повідомив, що Ксенія Мішина неабияк йому сподобалась. На паркеті пара неодноразово демонструвала пристрасть та почуття одне до одного.

Саме два роки тому Ксенія Мішина та Євген Кот стали переможцями проєкту “Танці з зірками”. За словами хореографа, на момент зустрічі з акторкою він був одруженій. Про симпатію до Ксенії Мішиної Євген Кот розповів своїй дружині.

Також пара одного разу палко цілувалась під час свого виступу. Однак, Ксенія Мішина заявила, що поцілунок був частиною постановки. Євген Кот відверто зізнався, що в акторку дуже легко закохатись.

За словами хореографа, роман з Ксенією Мішиною був дуже коротким. Наразі чоловік перебуває з нею у чудових стосунках. Фоловери зізнались, що давно підозрювали учасників “Танців з зірками” у романі. А ще, за їхніми словами, Євген Кот та Ксенія Мішина були б дуже красивою парою.

Читайте також: Зірка “Кріпосної” Ганна Сагайдачна показала свого коханого чоловіка


Не пропустіть