Зірка “Кріпосної” Ганна Сагайдачна показала свого коханого чоловіка

Відома українська акторка Ганна Сагайдачна, яка стала справжньою зіркою завдяки серіалу “Кріпосна”, показала свого чоловіка. За словами 32-річної знаменитості, багато її шанувальників не знають, що вона заміжня. Акторка вирішила показати свого коханого, поділившись світлиною на сторінці в Instagram.

Перед камерою Ганна Сагайдачна постала у теплому светрі пудрового кольору. Вона ніжно пригорнулась до чоловіка й продемонструвала милу усмішку.

Свій образ акторка доповнила легким макіяжем та зібраним у хвіст волоссям. Відомо, що чоловіка Ганни Сагайдачної звати Євген Третяк. Подружжя виховує маленького сина Тимура.

На світлині коханий акторки зображений у сірій кофті та чорній шкіряній куртці. У дописі подружжя побажало фоловерам казкової зими та здійснення усіх мрій. Велика кількість шанувальників засипала пару компліментами.

Ганна Сагайдачна рідко публікує фото з чоловіком, тому фани думали, що серце акторки вільне. Фоловери залишили у коментарях багато приємних слів. А ще вони повідомили, що в зірки “Кріпосної” дуже красивий чоловік.

Читайте також: Дзідзьо розповів, як змінилось його життя після розлучення


Не пропустіть