Олена Кравець розповіла, чому запропонувала своїй 15-річній доньці жити окремо

Акторка студії “Квартал 95” Олена Кравець виховує трьох чудових дітей. Однак, як відомо, 18-річна донька жінки живе окремо від батьків. Нещодавно в новому інтерв’ю зірка українського шоу-бізнесу розсекретила, що саме вона стала ініціаторкою такого рішення.

За словами Олени Кравець, коли вона народила двійнят, то родина переїхала до квартири. Раніше сім’я акторки мешкала у приватному будинку.

Жінка заявила, що в її старшої доньки не було б окремої кімнати у новій квартирі. Олена Кравець не хотіла, аби донька жила в одній кімнаті з молодшими братом та сестрою.

Саме тому жінка запропонувала Марії переїхати. На той момент її доньці було 15 років. Проте, навіть, в такому віці Марія швидко звикла до самостійного життя.

Наразі дівчині виповнилось 18 років. Окреме проживання від батьків зробило її лише самостійною та дорослою. Також, за словами Олени Кравець, донька зовсім не ображається на рішення жінки.

Марія, навпаки, дякує своїй зірковій мамі за те, що вона дозволила жити окремо. Наразі в них чудові стосунки, які побудовані на довірі та взаєморозумінні.

Читайте також: Аліна Гросу потішила фоловерів рідкісним фото з мамою


Не пропустіть