Катерина Реп’яхова розповіла про стосунки з чоловіком після їхнього конфлікту

Не так давно Катерина Реп’яхова розповіла про конфлікт зі своїм чоловіком. За словами жінки, вона неабияк на нього ображена, адже Віктор Павлік не підтримав кохану у складний момент. Також після цієї сварки Катерина Реп’яхова натякнула на можливий розрив стосунків з чоловіком.

Однак, через декілька днів. Катерина Реп’яхова змінила свою думку. Жінка заявила, що наразі у її стосунках з Віктором Павліком настала криза. Проте, концертна директорка впевнена, що подружжя подолає всі труднощі та негаразди.

Також дружина артиста повідомила, що Віктор Павлік є чудовим батьком. Саме заради маленького сина Катерина Реп’яхова готова працювати над їхніми стосунками.

В Instagram-stories концертна директорка зізналась, що Віктор Павлік теж не хоче руйнувати свою сім’ю. Чоловік, навіть, готовий сходити до психолога, щоб розібратись перш за все у собі. Катерина Реп’яхова щиро вірить, що подружжя обов’язково знайде спільну мову та подолає всі труднощі.

Фоловери підтримали жінку приємними словами й назвали дуже мудрою. А ще вони побажали закоханим ніколи не сваритись, а лише зберігати гармонію та спокій у своїх стосунках.

Читайте також: Ірина Білик розчулила мережу роликом, в якому її молодший син розповідає вірш українською


Не пропустіть