Ірина Білик розчулила мережу роликом, в якому її молодший син розповідає вірш українською

Відома співачка Ірина Білик часто показує свого молодшого сина. Нещодавно хлопчик неабияк здивував мережу віршиком, який розповів Святому Миколаю. В цей день співачка влаштувала синові справжній сюрприз. До маленького Табріза завітали Cвятий Миколай та Пірат. Спочатку хлопчик розповів їм віршика, а потім отримав подарунки.

Зворушливий ролик Ірина Білик запостила на сторінці в Instagram. Перед камерою її син постав у костюмі лицаря. Він старанно розповів віршика, замилувавши мережу своїм напрочуд дзвінким голосом.

Зірка українського шоу-бізнесу дуже щаслива, що її син залишився задоволеним. Також відео прокоментувала велика кількість фанів. Фоловери похвалили Табріза та засипали його компліментами. За словами фанів, вони були неабияк здивовані, коли почули чисто українську мову хлопчика.

За короткий проміжок часу відео Ірини Білик набрало дуже багато переглядів. У коментарях шанувальники залишили велику кількість компліментів та приємних слів.

А ще вони повідомили, що молодший син артистки є надзвичайно красивим. Фоловери побажали зірковій сім’ї завжди перебувати в такому чудовому настрої.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Ирина Билык (@bilyk_iryna)

Читайте також: Катерина Реп’яхова відверто розповіла про кризу в стосунках з Віктором Павліком


Не пропустіть