Катерина Реп’яхова відверто розповіла про кризу в стосунках з Віктором Павліком

Нещодавно Катерина Реп’яхова розплакалась перед своїми шанувальниками у своєму мікроблозі. Так, у суботу, 18 грудня, жінка розповіла, що серйозно посварилась з Віктором через його колишню дружину. Після чого ця ситуація набула певного розголосу в мережі, тому жінка вирішила усе пояснити та більш детальніше розповісти про стосунки з чоловіком.

Як виявилось, гучний скандал з Лорою Созаєвою через квартиру та постійне нервове перенапруження, залишило глибокий слід у їхніх взаємовідносинах. Наразі Віктор Павлік намагається вирішити непорозуміння з колишньою дружиною мирним шляхом, в той час як Катерина збирається йти до суду. Реп’яхова вимагає від Созаєвої моральну компенсацію за наклепи і образи, які лунали в її бік. Павлік не підтримав свою молоду дружину в таких намірах, саме тому вона на всю країну заявила, що готова піти від нього.

Наразі Катерина абсолютно не шкодує про те, що розповіла усім цю історію. Більше того, їй немає чого приховувати, тому нехай за цією ситуацією спостерігають усі бажаючі. Крім цього, жінка зазначила, що не знає, чи подолають вони з чоловіком цю кризу у стосунках. Але вона впевнена, що вирішувати її повинен саме Павлік.

Сам Віктор Франкович поки ніяк не коментує ситуацію. Правда у неділю, 19 грудня, на своїй сторінці у Instagram він опублікував зворушливий допис. Павлік зізнався у коханні до Катерини та прикріпив до цих слів світлину з їхнім спільним сином Михасиком.

Читайте також: Дружина Віктора Павліка у сльозах натякнула на можливий розрив стосунків з артистом


Не пропустіть