Дружина Віктора Павліка у сльозах натякнула на можливий розрив стосунків з артистом

Дружина популярного українського артиста Віктора Павліка неабияк ошелешила мережу. Нещодавно в Instagram-stories Катерина Реп’яхова натякнула на можливий розрив стосунків з чоловіком. Також вона пояснила, що стало причиною такого рішення.

За словами концертної директорки, Віктор Павлік неабияк її образив. Як стало відомо, артист не підтримав наміри Реп’яхової судитися з Ларисою Созаєвою. Нещодавно жінка подала до суду на колишню дружину Віктора Павліка.

Однак, суд відхилив її заяву, адже Катерина Реп’яхова неправильно оформила документ. Тоді Віктор Павлік запропонував завершити вияснювати стосунки з Ларисою Созаєвою. Такі слова чоловіка неабияк образили Катерину Реп’яхову. Жінка заявила, що не очікувала такого вчинку від свого коханого.

Також Катерина Реп’яхова зробила гучну заяву. Концертна директорка замислилась, чи варто продовжувати стосунки з артистом. Таким зізнанням жінка неабияк ошелешила фоловерів. Новину Катерини Реп’яхової відразу прокоментували фани.

За їхніми словами, жінка приймає занадто поспішне рішення. Шанувальники попросили Катерину Реп’яхову зробити правильний вибір. А ще вони побажали подружжю якнайшвидшого примирення.

Читайте також: Переможець “Танців з зірками” Артур Логай розповів про свій найбільший гонорар


Не пропустіть