Андрій Джеджула вперше зізнався, що його батько серйозно хворий

Відомий актор, телеведучий та шоумен Андрій Джеджула вперше відверто розповів про серйозну хворобу свого батька. Подробицями чоловік поділився у програмі “Зірковий шлях”.

За словами шоумена, наразі його батько знаходиться вдома. Він майже ні на що не реагує та постійно лежить в ліжку. Також Андрій Джеджула додав, що за рідною людиною доглядає доглядальниця.

Відомо, що батькові шоумена виповнилось 78 років. Не так давно він переніс тяжку форму коронавірусу. На що саме захворів Володимир Володимирович, телеведучий не розсекречує.

Також чоловік повідомив, що категорично проти лікарень. Він планує лікувати свого батька лише вдома. На думку Андрія Джеджули, саме рідні стіни найбільше допомагають одужати.

За словами актора, батько не завжди на нього реагує. Однак, на щастя, він впізнає Андрія Джеджулу. Шоумен щиро надіється, що його батько обов’язково одужає.

Шанувальники відразу підтримали чоловіка приємними словами. А ще вони побажали рідній людині актора міцного здоров’я та якнайшвидшого одужання. Також нещодавно шоумен зізнався, що подав до суду на свою колишню дружину.

Читайте також: Оля Полякова помітно схудла через шалений передноворічний графік


Не пропустіть