Наречений Анни Трінчер розповів, чому посварився з мамою своєї коханої

Український блогер Олександр Волошин, який відомий скандальними витівками, вперше прокоментував сварку з мамою своєї коханої. Наречений Анни Трінчер пояснив, чому жінка неабияк на нього образилась. Про це він розповів в Instagram-stories.

Олександр Волошин зізнався, що спочатку мама Анни Трінчер була категорично проти заміжжя своєї доньки. Річ в тому, що блогер не попередив рідних своєї нареченої про те, що планує їй освідчуватись. На той момент мама Анни Трінчер перебувала за кордоном. Тому хлопець був впевнений, що вона не приїде на таку подію.

Про освідчення Олександр Волошин повідомив лише своїй мамі. Жінка відразу підтримала сина та була присутньою під час найважливішого моменту. Саме через те, що блогер не розповів рідним Анни Трінчер про освідчення, вони неабияк образились.

Мама співачки майже два місяці з нею не спілкувалась. Проте, Олександр Волошин вирішив розібратись у цій незрозумілій ситуації й запропонував жінці зустрітись. Він попросив вибачення в мами своєї коханої та пояснив, чому не попередив її про освідчення.

Наразі блогер помирився зі своєю майбутньою тещею та перебуває з нею у чудових стосунках. А ще нещодавно Олександр Волошин збільшив губи та показав, як вони виглядають.

Читайте також: Відома співачка Камалія зізналась, що спить лише 4 години на добу


Не пропустіть