Відома співачка Камалія зізналась, що спить лише 4 години на добу

Популярна українська співачка Камалія поскаржилась на свій робочий графік. Про це жінка розповіла за лаштунками журналістам телеканалу “Україна”. За словами виконавиці, в період новорічних корпоративів Камалія зовсім не має часу на відпочинок.

Також співачка зізналась, що спить по 4 години на добу. Зірка українського шоу-бізнесу заявила, що кожного року у грудні та січні перезавантажена різними зйомками. Через недостатню кількість відпочинку Камалії доводиться вживати препарати з мелатоніном.

Однак, попри шалений робочий графік артистка дуже любить свою роботу. За словами зірки, саме під час новорічних корпоративів та концертів можна заробити непогані гроші.

Після виснажливої роботи Камалія обов’язково бере відпустку. Найчастіше вона відправляється в теплі краї зі своєю сім’єю. Саме так артистка відновлює сили. Наразі жінка майже ввесь час приділяє роботі.

А ще Камалія розсекретила, що у 2022 році планує відвідати декілька місць у Західній Україні. Куди саме артистка поїде, вона не розповіла. Фоловери побажали Камалії міцного здоров’я та хорошого настрою. А ще фани порекомендували зірці частіше відпочивати й проводити час з рідними.

Читайте також: Дружина Романа Сасанчина показала чималий животик на останніх тижнях вагітності


Не пропустіть