Дружина Романа Сасанчина показала чималий животик на останніх тижнях вагітності

Кохана дружина Романа Сасанчина зовсім скоро народить первістка. Молоде подружжя з нетерпінням чекає на зустріч з донечкою. Не так давно Іванна показала, як виглядає на останніх тижнях вагітності. В Instagram-stories вона продемонструвала чималий животик та розповіла про самопочуття.

За словами дівчини, їй дуже важко рухатись. Проте, кохана Романа Сасанчина старається не засмучуватись. Іванна активно виходить на зв’язок з фоловерами та ділиться подробицями свого життя.

Перед камерою майбутня мама постала в піжамних штанах та короткій кофті сірого кольору. Вона спробувала потанцювати на останніх тижнях вагітності. Проте, кохана Романа Сасанчина не надто енергійно рухалась перед камерою. Свій танець Іванна продемонструвала на тлі дитячого ліжечка.

За словами дівчини, вона не може дочекатись зустрічі зі своєю донечкою. Дружина артиста повністю готова до пологів. Шанувальники засипали майбутню маму безліччю компліментів. Вони побажали дівчині легких пологів та чудового материнства.

А ще, на думку фоловерів, Іванна та Роман Сасанчин будуть чудовими батьками. Фани з нетерпінням чекають на нові фото дівчини з маленькою донечкою.

Читайте також: Лідія Таран розповіла, на що витратила свою першу зарплату


Не пропустіть