Лідія Таран розповіла, на що витратила свою першу зарплату

Знаменита українська телеведуча Лідія Таран вже багато років працює на телебаченні. За цей час жінка стала дуже популярною. Нещодавно вона вирішила розповісти, на що саме витратила свою першу зарплату. Подробицями Лідія Таран поділилась в соцмережі Instagram.

Телеведуча опублікувала нову світлину, замилувавши фоловерів своєю красою. У дописі жінка розсекретила, що саме купила на свою першу зарплату. За словами Лідії Таран, вона ніколи не відкладала гроші, тому що вважала це непотрібним.

Свою першу зарплату телеведуча отримала відрізними купонами. Її жінка витратила надзвичайно швидко. Лідія Таран поділилась, що купила консерву, декілька батонів та снікерс.

За словами зірки “ТСН”, тоді в Україні була інфляція, тому жінка дуже швидко витрачала свої гроші. Згодом, Лідія Таран почала заробляти набагато більше.

Вона мала можливість подорожувати та купувати дорогі речі. Наразі телеведуча вважає, що краще відкладати певну суму грошей, щоб в майбутньому придбати якусь приємну річ.

Фоловери подякували Лідії Таран за те, що жінка поділилась з ними цікавою історією зі свого життя. А ще вони оцінили нове фото телеведучої, засипавши її компліментами.

Читайте також: Дружина Анатолія Анатоліча потрапила в ДТП


Не пропустіть