Злата Огнєвіч відверто заговорила про майбутнє з іншим учасником “Холостячки” Максом Тарапатою

Через півтора місяця після закінчення проєкту “Холостячка 2” відома українська співачка Злата Огнєвіч розірвала стосунки з переможцем шоу Андрієм Задворним. Так, сьогодні її часто можна побачити з іншим учасником Максимом Трапатою. Тож давайте разом дізнаємось, що об’єднує цих двох людей та чи є між ними почуття.

Огнєвіч дуже важко перенесла розрив із Задворним і щей досі не може прийти до тями. Тому, наразі співачка просто не готова до нових стосунків, їй потрібен час, щоб впоратися з усім тим болем, що вона зараз відчуває. Проте, зірка не відкидає допомогу іншого учасника “Холостячки 2” Максима Трапати але наголошує на тому, що він підтримує її як друг.

Він був в числі тих людей, які першими дізналися про розрив із Андрієм. В той час, Златі необхідно було відзняти матеріал для блогу, і вона зателефонувала до Трапати та розповіла йому усю правду. Чоловік був дуже здивованим такому розвитку подій та одразу запропонував зірці підтримку.

Більше того, чоловік був одним із фаворитів Злати на шоу, і зараз вона не виключає того, що їхня дружба може з часом перерости у щось більше. Жінка зазначає, що вони доволі часто бачаться та проводять разом багато часу. Проте, ці зустрічі аж ніяк не схожі на романтичні побачення.

Злата пояснила, що дуже радіє тому, що у її житті з’явилась така людина як Максим. А чоловік, у свою чергу наголошує, що не хоче аби Огнєвіч зникала з його життя. Він вважає, що саме зараз відкривається зовсім інша грань їхніх стосунків.

Читайте також: Андрій Джеджула вперше зізнався, що його батько серйозно хворий


Не пропустіть