Олег Винник вперше назвав причину скасування концертів

Відомий співак Олег Винник, який користується шаленою популярністю серед українців, нещодавно повідомив своїм фанатам неприємну новину. Співак був змушений скасувати низку своїх концертів, а саме: виступ у Запоріжжі, який був запланований на жовтень та два концерти у Києві в листопаді цього року. Шанувальники губляться в здогадках, що ж трапилось з їхнім кумиром. Тому Винник вирішив розповісти про справжні причини такого рішення.

У своєму інтерв’ю для Катерини Осадчої та “Світського життя” чоловік сказав, що йому прийшлося перенести концерти на наступний рік через серйозну хворобу. Як виявилось, у Винника діагностували бронхіально-астматичний ларингіт. Наразі він почувається набагато краще але розповідає, що перший тиждень після хвороби спав по 18 годин на добу.

Як зізнається співак, у цей нелегкий для нього час він більше переймався через те, що довелося відмінити виступи, аніж через своє здоров’я. Адже квитки на ці концерти люди купили завчасно, за декілька років, ще до того, як світ охопила пандемія коронавірусу. Тому, йому дуже шкода, що так все вийшло.

Крім цього, Винник розповів, де б хотів відсвяткувати новочірну ніч. Співаку запропонували полетіти у Мексику та зустріти новий рік на березі океану. Він там ніколи не був, та вважає ідею чудовою. Тому називає її мрією.

Читайте також: Андрій Джеджула вперше зізнався, що його батько серйозно хворий


Не пропустіть