Тіна Кароль обурилась на музичну премію YUNA-2022

Відома українська співачка Тіна Кароль, яка має мільйонну армію фанатів, постійно радує шанувальників своєю творчістю. Більше того, більшість з них не розуміють, де співачка бере стільки сил, енергії та натхнення, адже вона встигає все: приголомшливо виглядає на сцені і у реальному житті, пітримує себе у формі, працює над новими проєктами, виховує сина і т.д.

Крім цього, 2021 рік був для Тіни надзвичайно вдалим – Кароль випустила цілих два альбоми: “Двойной рай” та “Красиво”. Крім цього, вона влаштувала промотури у декількох країнах СНД та зібрала безліч переглядів на своєму ютуб-каналі. Також співачка вразила своїх шанувальників кардинальною зміною сценічного іміджу. Але організатори відомої української музичної премії YUNA, нажаль, не оцінили усіх цих досягнень співачки. Вони номінували Тіну Кароль лише на одну категорію – “Найкраща виконавиця”, що зачепило не тільки саму зірку, а й її продюсера Олега Боднарчука.

Як співачка так і її режисер вважають, що Кароль недооцінили. На своїй сторінці у Facebook Олег проаналізував номінації, які близькі йому за профілем. Зокрема, найбільшу увагу він приділив номінації “Найкраще концертне шоу”. Організатори YUNA висунули таких претендентів як DOROFEEVA, MAX BARSKIH, Артем Пивоваров, Monatik та TVORCHI. Боднарчук вважає, що перформанс Тіни Кароль, який вона влаштувала на Atlas Weekend гідний того, щоб опинитися в цьому списку. Ба більше, режисер переконаний, що одне з шоу, представлених у списку, можна назвати звичайним ремейком, а інше – взагалі немає ніякого постановочного характеру.

Читайте також: Alyona Alyona розповіла, де та з ким проведе новорічну відпустку


Не пропустіть