Слава Камінська розповіла про свою нерухомість та додатковий заробіток

Відома українська співачка та колишня учасниця гурту “НеАнгели” Слава Камінська доволі часто розповідає про своє життя. Цього разу у своєму інтерв’ю для програми “Світське життя” жінка відверто розповіла про свій додатковий заробіток.

Хоча Слава є доволі успішною співачкою, вона зовсім недавно розпочала сольну кар’єру. Тому, наразі жінка зізнається, що на свою творчість витрачає набагато більше ніж заробляє на цьому. Але вона сподівається виправити цю ситуацію на новорічних корпоративах.

Крім цього, зірка зізналася, що їй фінансово допомагає її колишній чоловік Едгар Камінський, з яким вони виховують двоє дітей. Ба більше, за 15 років плідної роботи в сфері шоу-бізу, Слава змогла відкласти чималу суму, яку вклала у нерухомість. Тому, наразі у власності у співачки є цілих 5 квартир у столиці, які вона здає в оренду та отримує додатковий дохід. Жінка не може сказати, що це великі гроші, проте її тішить те, що вона є власником цієї нерухомості.

На питання, у яких стосунках вона знаходиться зі своїм колишнім чоловіком, Слава відповіла доволі позитивно. Вона розповіла, що Едгар – хороший тато для дітей, ба більше, він постійно допомагає жінці. Тому нічого поганого вона про нього сказати не може.

Читайте також: Alyona Alyona розповіла, де та з ким проведе новорічну відпустку


Не пропустіть