Настя Каменських показала світлини з хрестин сина Юрія Горбунова та Катерини Осадчої

19 серпня цього року Катерина Осадча народила Юрію Горбунову другу дитину. Наразі пара виховує двох синів: старшого Івана та молодшого Данила. Але, крім цього, у Катерини Осадчої є ще один син Ілля від попередніх стосунків.

Схоже, що пара зіркових телеведучих вирішила похрестити сина ще в цьому році. Про це стало відомо з Instagram-сторінок відмих українських зірок Насті Каменської та Потапа, яких запросили на хрестини. Більше того, Потап став не просто гостем такої значущої події для сім’ї Осадчої та Горбунова, його обрали хресним батьком для маленького Данила. Це абсолютно не дивно, адже зірки вже доволі давно дружать, та й живуть по сусідству.

У своїх Instagram-сторіз Каменських опублікувала декілька відео та фото, на яких можна побачити саме таїнство хрещення. Сам обряд проводили в одному з столичних храмів, а ще він припав на 19 грудня – День святого Миколая.

На фото можна побачити щасливу Катерину Осадчу в ефектній вишитій сукні, яка тримає за руку свого старшого сина Івана, та Юрія Горбунова в білій строгій сорочці. На відео з самого бенкету в честь хрещення, можна було побачити, що дуже багато гостей обрало для свята вишитий одяг. Потап теж не став винятком та одягнув вишиванку чорного кольору. Настя обрала для дійства коротку сукню кольору хакі, розшиту чорними квітами. Свій образ вона доповнила черевиками на масивній підошві та широким поясом.

Читайте також: Лілія Ребрик показала, як проводить свої зимові вечори


Не пропустіть