Юрій Горбунов вперше розповів, як освідчився Катерині Осадчій

Популярний український шоумен, актор та ведучий вокального шоу “Голос країни-12” Юрій Горбунов вперше розповів, як освідчився Катерині Осадчій. Чоловік вирішив поділитись теплими спогадами та найважливішим моментом у своєму житті.

Як саме телеведучий освідчувався своїй дружині, він розповів за лаштунками “Голосу країни”. Юрій Горбунов зізнався, що в той день неабияк хвилювався. Чоловік не знав, як Катерина Осадча відреагує на його пропозицію.

Також, за словами Юрія Горбунова, телеведучій він освідчився саме в Одесі. Катерина Осадча без вагань відповіла “Так”. Свої стосунки закохані тривалий час приховували. Аж 2017 року Катерина Осадча заявила про одруження. 18 лютого того ж самого року телеведуча народила коханому сина.

Влітку цього року дружина Юрія Горбунова стала мамою втретє. У подружжя народився другий спільний син. Наразі закохані насолоджуються найкращими моментами батьківства, отримуючи неабияке задоволення. Зіркова сім’я є однією з найкращих в українському шоу-бізнесі.

Шанувальники подякували Юрію Горбунову за те, що чоловік відверто поділився найкращим моментом у своєму житті. Вони побажали подружжю завжди кохати одне одного та залишатись щасливими.

Читайте також: Тіна Кароль розповіла, який подарунок вручила сину на 13-річчя


Не пропустіть