Тіна Кароль розповіла, який подарунок вручила сину на 13-річчя

Відома українська співачка Тіна Кароль виховує чудового сина Веніаміна. Не так давно хлопчик відсвяткував свій день народження. Йому виповнилось 13 років. Тіна Кароль влаштувала сину несподіваний подарунок. В день народження зірка прилетіла до Британії, щоб привітати іменинника з 13-річчям.

Також артистка поділилась, який подарунок вручила синові на 13-річчя. Про це Тіна Кароль розповіла у програмі “Світське життя”. Як з’ясувалось, хлопчик давно мріяв про ігрову приставку.

Саме такий подарунок зробила Веніаміну його зіркова мама. Тіна Кароль заявила, що її син вчиться на відмінно. За словами зірки, хлопчик повністю заслуговує на таку коштовну забавку.

За словами Тіни Кароль, вона неабияк пишається своїм сином. Артистка додала, що віднедавна Веніамін займається дзюдо. Також зірка похизувалась, що завдяки спортивним захопленням хлопчику вдалося перегнати свою зіркову маму у зрості та вазі.

За словами співачки, наразі вона проводить час з сином, адже він приїхав до неї в гості на зимові канікули. Фоловери відразу прокоментували інтерв’ю Тіни Кароль та засипали її компліментами. За словами шанувальників, артистка є чудовою мамою.

Читайте також: Тіна Кароль обурилась на музичну премію YUNA-2022


Не пропустіть