Володимир Остапчук показав, як проводить час з маленьким сином від першого шлюбу

Відомий український телеведучий Володимир Остапчук має двох чудових дітей від першого шлюбу. Шоумен неодноразово заявляв, що ексдружина забороняє йому бачитись з дітьми. Однак, попри складні стосунки з Оленою Войтенко, чоловік бере активну участь у вихованні сина та доньки.

Нещодавно Володимир Остапчук показав, як проводить час з маленьким Еваном. На сторінці в Instagram телеведучий опублікував зворушливий ролик з сином.

Разом з малюком він зображений на ігровому майданчику. Володимир Остапчук відправився з сином на вечірню прогулянку. Сімейство Остапчуків гуляло зимовим Києвом, насолоджуючись засніженими вулицями. Володимир Остапчук чудово провів час зі своїм сином. За словами телеведучого вони ліпили снігову бабу та тішилися снігу.

В ролику маленький син телеведучого продемонстрував милу усмішку. Він веселився на ігровому майданчику та радів снігу. Нове відео шоумена відразу прокоментували фоловери.

Вони засипали телеведучого приємними словами назвавши чудовим батьком. А ще шанувальники попросили чоловіка частіше публікувати ролики зі своїми дітьми.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Vladimir Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

Читайте також: Олег Винник вперше назвав причину скасування концертів


Не пропустіть